Lekcje włoskiego online

Ucz się tak, jak lubisz i tam, gdzie chcesz.

W naszym zakątku prowadzimy zajęcia stacjonarne oraz lekcje online. Wszystko po to, aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby naszych Uczniów. Pracujący w Zakątku lektorzy doskonale odnajdują się w każdej z tych sytuacji. Sprawdź!

Dowiedz się więcej

italia

Kur włoskiego online? U nas to możliwe!

Indywidualnie lub grupowo. Z lektorem polskim lub native speaker’em.

Chłoń wiedzę tak, jak lubisz – w przytulnych pomieszczeniach naszej Szkoły lub w komforcie własnego fotela. Jedno jest pewne – lekcje włoskiego online mają tę samą jakość co te stacjonarne. Nasi lektorzy doskonale radzą sobie w prowadzeniu zajęć internetowych, dbają o każdy detal. Bez względu na typ kanału komunikacji, koncentrują się na wynikach i po prostu dobrej zabawie!

 

vicolo-italiano-opinie

Włoski online w Zakątku – dlaczego warto?

Komfort

W zakątku przyjmujemy zasadę, że efektywność w nauce wzrasta wraz z poziomem komfortu odczuwanego przez naszych Uczniów. Dlatego wnętrza naszych sal urządziliśmy z myślą o wygodzie ich użytkowników, a do oferty dodaliśmy zajęcia online. Jeżeli wolisz uczyć się z domu lub zapisałeś/zapisałaś się na kurs stacjonarny, ale akurat coś Ci wypadło – skorzystaj z tej opcji!

Skuteczność

Jeśli wydaje Ci się, że zajęcia online są mniej angażujące, a tym samym mniej efektywne, koniecznie sprawdź, jak to wygląda w Vicolo Italiano. Nasi lektorzy do perfekcji opanowali sztukę prowadzenia zajęć online w taki sposób, by każdy uczeń doskonale się bawił, chłonął wiedzę i robił postępy.

Oferta

W Vicolo Italiano dostosowujemy ofertę do potrzeb Uczniów. Wolisz lekcje z lektorem czy native speakerem? Lepiej czujesz się na zajęciach grupowych czy indywidualnych? Chcesz czas nauki dzielić z drugą połówką, a może szukasz sposobu na ciekawe zajęcia dodatkowe dla swojego malucha? Powiedz nam o swoich potrzebach, a my staniemy na wysokości zadania!

Autorskie metody

Będąc częścią naszej społeczności dostaniesz na własność ciekawe materiały dostosowane do poziomu kursu. Na zajęciach korzystamy z materiałów przygotowanych przez lektorów, gazetach, filmikach, nagraniach audio, interaktywnych ćwiczeniach.

Podaruj kurs włoskiego w prezencie!

Voucher na semestralny kurs włoskiego w Vicolo Italiano to wymarzony prezent dla miłośników słonecznej Italii, dla tych, którzy mają w planach odwiedzić ten piękny kraj, ale również dla ambitnych, chcących podwyższyć swoje kwalifikacje.

Jak kupić voucher?

Wybierz pakiet, który chciałbyś/chciałabyś sfinansować dla bliskiej osoby.

Napisz do nas i podaj wszystkie szczegóły, wraz z adresem pocztowym, na który mamy wysłać bon.

Wydrukowany bon dostarczymy niezwłocznie pocztą.

vicolo_bon_podarunkowy

Pin It on Pinterest