Lekcje włoskiego online

Ucz się tak, jak lubisz i tam, gdzie chcesz.

W naszym zakątku prowadzimy zajęcia stacjonarne oraz lekcje online. Wszystko po to, aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby naszych Uczniów. Pracujący w Zakątku lektorzy doskonale odnajdują się w każdej z tych sytuacji. Sprawdź!

Dowiedz się więcej

italia

Kur włoskiego online? U nas to możliwe!

Indywidualnie lub grupowo. Z lektorem polskim lub native speaker’em.

Chłoń wiedzę tak, jak lubisz – w przytulnych pomieszczeniach naszej Szkoły lub w komforcie własnego fotela. Jedno jest pewne – lekcje włoskiego online mają tę samą jakość co te stacjonarne. Nasi lektorzy doskonale radzą sobie w prowadzeniu zajęć internetowych, dbają o każdy detal. Bez względu na typ kanału komunikacji, koncentrują się na wynikach i po prostu dobrej zabawie!

 

vicolo-italiano-opinie

Włoski online w Zakątku – dlaczego warto?

Włoski online – indywidualnie lub w małych grupach. Zajęcia możemy zacząć w dowolnie wybranym momencie.

Komfort

W zakątku przyjmujemy zasadę, że efektywność w nauce wzrasta wraz z poziomem komfortu odczuwanego przez naszych Uczniów. Dlatego wnętrza naszych sal urządziliśmy z myślą o wygodzie ich użytkowników, a do oferty dodaliśmy zajęcia online. Jeżeli wolisz uczyć się z domu lub zapisałeś/zapisałaś się na kurs stacjonarny, ale akurat coś Ci wypadło – skorzystaj z tej opcji!

Skuteczność

Jeśli wydaje Ci się, że zajęcia online są mniej angażujące, a tym samym mniej efektywne, koniecznie sprawdź, jak to wygląda w Vicolo Italiano. Nasi lektorzy do perfekcji opanowali sztukę prowadzenia zajęć online w taki sposób, by każdy uczeń doskonale się bawił, chłonął wiedzę i robił postępy.

Oferta

W Vicolo Italiano dostosowujemy ofertę do potrzeb Uczniów. Wolisz lekcje z lektorem czy native speakerem? Lepiej czujesz się na zajęciach grupowych czy indywidualnych? Chcesz czas nauki dzielić z drugą połówką, a może szukasz sposobu na ciekawe zajęcia dodatkowe dla swojego malucha? Powiedz nam o swoich potrzebach, a my staniemy na wysokości zadania!

Autorskie metody

Będąc częścią naszej społeczności dostaniesz na własność ciekawe materiały dostosowane do poziomu kursu. Na zajęciach korzystamy z materiałów przygotowanych przez lektorów, gazetach, filmikach, nagraniach audio, interaktywnych ćwiczeniach.

Kurs włoskiego online – oferta

Kursy indywidualne

Pakiet RZYM

Na uszczknięcie klimatu – 8 zajęć (8×60 min)

kurs-wloskiego-krakow-pakiet-wenecja
Solo
110 zł/h
W duecie
70 zł/h
W tercecie
60 zł/h

Pakiet NEAPOL

W oczekiwaniu na wakacje 16 zajęć (16×60 min)

kurs-wloskiego-krakow-pakiet-wenecja
Solo
100 zł/h
W duecie
60 zł/h
W tercecie
50 zł/h

Kursy grupowe

Pakiet La Maddalena

16 lekcji online po 120 minut

kurs-wloskiego-online-w-grupie
W duecie
1690,00 PLN
W tercecie
1190,00 PLN

łącznie 32 godziny nauki

szkoła dobiera kursantów w grupy 2 lub 3 osobowe dbając o ich dopasowanie pod względem poziomu znajomości języka

dzień i godzinę rozpoczęcia zajęć możemy zaplanować w uzgodnieniu z uczestnikami jednak później - w trakcie trwania kursu - będą musiały ona pozostać niezmienne

Pin It on Pinterest