TWOJA Szkoła włoskiego w Krakowie

Wnętrza Zakątka

Dołożyliśmy wszelkich starań, abyś po przekroczeniu progu naszej szkoły włoskiego poczuł się komfortowo. Będziesz mógł uczyć się języka w hamaku lub siedząc w wygodnej pufie. Napijesz się aromatycznej kawy otoczony włoskimi akcentami. Rozgość się!

Zobacz galerię

interni

Przygotowaliśmy 3 niezwykle komfortowe sale, w których z łatwością można chłonąć wiedzę

Pierwsza to SULLA SPIAGGIA. Pomysł ten był niemal oczywisty, chyba wszystkim nam Włochy kojarzą się z ciepłym morzem, plażą, a co za tym idzie relaksem… Tutaj w atmosferze pełnego luzu można się rozgościć na komfortowych leżakach. Sala morska stanowi jednocześnie salę filmową, jest wyposażona w projektor, co sprawia, że jest przygotowana do organizacji spotkań tematycznych (już nie możemy się doczekać!!)

Druga z sal to VERDONE, równie relaksująca swym kolorem, otoczeniem kwiatów oraz miejscami siedzącymi w postaci huśtawek i puf.

W ostatniej, ALLA FINESTRA, można uszczknąć klimatu uliczek włoskich, można usiąść jak w kawiarni w jakimś zakątku.

W Vicolo Italiano jest też LOBBY – komfortowa przestrzeń, w której zagłębisz się w klimat miejsca, w oczekiwaniu na spotkanie z prowadzącym oraz mini punkt kawiarniany.

szkola-wloskiego-krakow-vicolo-italiano

Vicolo Italiano to przede wszystkim miejsce, w którym wrzucasz na luz!

Szkoła włoskiego, którą pokochasz! Tutaj nie ma żadnej spiny! Wchodzisz, zostawiasz za drzwiami wszystkie troski i myślisz o tym, że właśnie zaczyna się Twój czas! Kiedy zminimalizujemy niepokój, zdołamy się odprężyć, nasz mózg jest w stanie szybciej i bardziej efektywnie chłonąć wiedzę! RELAKS to podstawa tego magicznego miejsca!

Masz ochotę jeszcze przed lekcją wtopić się w klimat Zakątka? Przyjdź wcześniej, zapraszamy do naszej mini kawiarenki na pyszną kawę, herbatkę, koktajl, ciacho… Rozkoszuj się smakiem, zapachem i chłoń klimat!

W Zakątku króluje WYGODA, dlatego każda z naszych sal stanowi swoistą strefę KOMFORTU: huśtawki, pufy, leżaki… By móc z tego skorzystać w pełni sale są strefą bez obuwia i odzieży wierzchniej. Buty i kurtki zostawiasz w wyznaczonym do tego miejscu. W ten sposób naprawdę możesz poczuć się jak w domu!

Pin It on Pinterest