kursy językowe dla mam

Nauka włoskiego dla Mam

Przygotowaliśmy specjalną ofertę kursu języka włoskiego dla Mam.

Tak się składa, że doskonale wiemy jak to jest, kiedy Mama chce zrobić coś dla siebie, ale musi to wykonać w pakiecie ze swoją Pociechą. Przychodzimy z pomocą!

Dowiedz się więcej

mamma

Kurs językowy dla Mam

Zapraszamy na kurs włoskiego, podczas którego MAMA dostanie pyszną kawę oraz możliwość oderwania się od codzienności na godzinkę, a DZIECKO zostanie zaopiekowane, zabawione i napojone domową lemoniadą.

Maluchy najlepiej uczą się przez naśladowanie rodziców. Pokaż dziecku, ile radości sprawia Ci nauka języka, a ono w przyszłości na pewno też będzie chciało to robić! 

Dlaczego warto uczyć się w Vicolo Italiano?

PRZYJAZNA PRZESTRZEŃ DLA CIEBIE I DZIECKA

Wnętrza naszej szkoły zaprojektowane są w taki sposób, abyś mogła chłonąć wiedzę wszystkimi zmysłami, a wyobraźnią przenieść się do włoskiego zakątka.

Podczas gdy Ty będziesz uczyć się w jednej sali, w sali tuż obok będzie Twoja Pociecha, której zapewnimy opiekę i atrakcje dostosowane do wieku. Kolorowanki, planszówki czy też film na dużym ekranie? A może po prostu rozmowa i zabawa ulubionymi zabawkami?

PROFESJONALNI LEKTORZY

Cała nasza kadra to świetni nauczyciele, którzy w swych metodach pracy są bardzo elastyczni: możesz zapomnieć o nudnych podręcznikach i ćwiczeniówkach.

SATYSFAKCJA GWARANTOWANA

Po zakończonym kursie poczujesz satysfakcję z dobrze spędzonego czasu i poczucie, że warto zrobić coś dla siebie.

Podczas gdy Ty będziesz chłonąć wiedzę, Twój Maluch zupełnie podświadomie nauczy się miłości do języków obcych i dążenia do rozwoju osobistego.

szkola-jezyka-wloskiego-vicolo-italiano-opinie

Zapisz się na zajęcia już teraz!

10 + 7 =

Wypełnij formularz

1 + 3 =

Najważniejsze informacje o kursie:

Godziny zajęć

Pora przedpołudniowa

Częstotliwość

1 x w tygodniu

Grupy

3-4 osobowe

Pin It on Pinterest